';

O nas

GRYF STEVEDORING Sp. z o.o. została założona w 2002 roku. Spółka od początku działalności związana jest z gospodarką morską, świadcząc usługi przeładunków towarów masowych i zjednostkowanych na terenie szczecińskiego portu z rocznym wolumenem ponad 500 tys. ton.
Równocześnie GRYF STEVEDORING specjalizuje się w usługach konfekcjonowania towarów sypkich, ze szczególnym uwzględnieniem nawozów mineralnych granulowanych w oparciu o najnowszej generacji linię pakującą wraz z urządzeniem paletyzującym i streczującym.
Ważnym ogniwem działalności GRYF STEVEDORING są usługi magazynowo-składowe. Służy temu stale rozwijana i udoskonalana infrastruktura: budowa nowoczesnych zasobni, magazynów z izolacją termiczną oraz place składowe. Firma może poszczycić się jednym z największych magazynów towarów sypkich o łącznej pojemności 50 tys. ton.

Na pełną obsługę zleceń kontrahentów Spółki składa się również logistyka i spedycja towarów przy wykorzystaniu transportu morskiego, samochodowego i transportu kolejowego.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko ocenianemu personelowi i zdobytemu zaufaniu klientów, GRYF STEVEDORING jest w stanie zrealizować wszelkie zadania związane z konfekcjonowaniem oraz obsługą logistyczną towarów masowych.